Suski próbował dogonić Sasina w drodze na zebranie klubu PiS. Kierowcy uciekli na pobocze.

4746
Share
0

Prominentny polityk PiS Marek Suski oraz szef resortu aktywów państwowych Jacek Sasin urządzali sobie coś w rodzaju wyścigów na drodze. O zgrozo - na drodze pełnej aut, kierowanych przez zwykłych kierowców. Ci ostatni dla swojego własnego bezpieczeństwa zjeżdżali na pobocze. Zrobił to za równo kierowca dostawczaka, jadący w tym samym kierunku, co politycy, jak również prowadzący samochody z naprzeciwka. Mamy nagrania z tego zdarzenia.

“Wpuszczają tylko na legitymację PiS-u”. Złość i rozbawienie warszawskiej ulicy na miesięcznicy

1837
Share
0

Ósma rano, centrum Warszawy. Dziesiątki zdezorientowanych ludzi śpieszących się do pracy zatrzymywanych przez policyjne kordony. Wszystkie ulice wokół Placu Piłsudskiego są zablokowane. Policjanci żądają przepustek, dokumentów, jeden pyta o umowę o pracę. Bez tego nie chcą przepuszczać. Czasami, jak ktoś ładnie poprosi,  eskortują pojedyncze osoby do pobliskiego biura. W tym czasie, jak co miesiąc, prezes Kaczyński składa kwiaty pod pomnikiem brata Lecha i pozostałych ofiar katastrofy w Smoleńsku. Nad wszystkim czuwa generał Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa. Jest Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego, trębacz, werbliści i połowa rządu.

Debata nad wyborem RPO. L. Staroń kompromituje się i unika odpowiedzi na pytania.

1294
Share
0

Lidia Staroń podczas debaty unikała odpowiedzi na konkretne pytania senatorów jak na przykład o to, czy premier Szydło miała prawo unikać publikacji wyroków TK kilka lat temu lub o to, co kandydatka na RPO uważa o przejęciu prasy lokalnej należącej do prywatnego właściciela Polska Press przez Orlen.

Towarzysz Rachoń przykładnie zezłomowany.

1016
Share
0

Celna riposta posła platformy obywatelskiej na słowa Rachonia.

Jan Guz vs Robert Gwiazdowski – Jest podatek czy nie jest? Klasyk polskiego systemu podatkowego

675
Share
0

Najbogatsi powinni płacić 200 % podatku i jeszcze kupować piwo wszystkim menelom.

“Maile prawdy PiSu” a podsłuchy u Sowy. Hipokryzja i podwójne standardy PiSu

617
Share
0

Fakty TVN o "mailach prawdy PiSu", porównanie aktualnych wypowiedzi do tych historycznych z aferą podsłuchową.

Polski Ład: “Ludzie zarabiający minimalną nie będą płacili podatków w ogóle”

599
Share
0

Jarosław Kaczyński zapowiada o CAŁKOWITEJ LIKWIDACJI podatków dla ludzi zarabiających minimalną. Wynika z tego, że zostanie dla nich zlikwidowany również podatek VAT

Wiadomości ordynarnie łżą.

560
Share
0

Maciej Sawicki w dzisiejszym materiale powiedział "Miała być darmowa komunikacja miejska dla uczniów. Skończyło się na rozmowie o podwyżce cen." Tymczasem w Warszawie od 2017 uczniowie jeżdżą za darmo

Następna strona